Portfolio genialnej ilustratorki i największej miłośniczki kotów jaką znam ;)

Fotograf + miłośnik przyrody + kobieta = ... zobaczcie sami, naprawdę warto :)

Niewielu ma sobie równych w podejściu do ptaków, co pokazuje na swojej stronie. Mnóstwo świetnych kadrów, różnorodnych gatunkowo, skrzydlatych piękności. Zapraszam do obejrzenia.

Dzieli nas tylko kilkadziesiąt kilometrów autostrady S3 a łączy ta sama pasja - przyroda. Piękna galeria autorska fotografika-przyrodnika z Myśliborza. Wstęp wskazany ;)

Blog fotograficzny przyrodnika z tak wrażliwą i bogatą duszą, że bez pomocy aparatu potrafi tworzyć przepiękne obrazy natury. Do tego fotograficznie je ozdabia i nam prezentuje. Zapraszam do NIBYLANDII ...

Kolejny, doskonały ptasi foto-łowca, do którego galerii serdecznie zapraszam

" ... spieszmy się chwytać życie na gorącym uczynku, podpatrywać tajemnice przyrody." - tymi słowami zaprasza nas na swój fotoblog jego Autor. Ja dodam tylko od siebie, że wyjątkowość tego miejsca polega na tym, iż mając duszę wrażliwą na piękno natury, poczujesz się jak na jej łonie, czując, słysząc i widząc to, co przeżył Autor podczas swoich wędrówek. Zapraszam do malowanego uczuciem i wrażliwością świata dzikiej przyrody.

Intuicja prawie nigdy Go nie zawodzi - przynajmniej jeśli chodzi o przyrodę a zwłaszcza ptaki. Do tego garść szczęścia, którą zabiera na wyprawy i umiejętność znajdowania się w każdym zakątku natury. Andrzej, bo o Nim mowa - fotografik-przyrodnik ze Szczecinka zaprasza do swojej galerii zdjęć, a raczej ja robię to w Jego imieniu. Naprawdę warto.

Wszystkie zdjęcia na stronie są własnością ich autora i podlegają ochronie prawnej (c) Jacek Drozda - Fotografia przyrodnicza / Rurzyca