Portfolio genialnej ilustratorki i największej miłośniczki kotów jaką znam ;)

Fotograf + miłośnik przyrody + kobieta = ... zobaczcie sami, naprawdę warto :)

Świetnie zapowiadający się fotograf-przyrodnik młodego pokolenia. Być może w przyszłości trzeba będzie zapłacić za wstęp na Jego wystawy, teraz można to zrobić za darmo. Wystarczy kliknąć ...

Niewielu ma sobie równych w podejściu do ptaków, co pokazuje na swojej stronie. Mnóstwo świetnych kadrów, różnorodnych gatunkowo, skrzydlatych piękności. Zapraszam do obejrzenia.

Bogata w piękne kadry galeria przyrodnicza z dodatkiem blogu - jest na co popatrzeć i co skomentować ;)

Jeśli kochasz ptaki powinieneś tu koniecznie zajrzeć - wspaniała baza wiedzy na ich temat okraszona artystycznymi dodatkami oraz aktualnościami ze świata skrzydlatych przyjaciół.

Dzieli nas tylko kilkadziesiąt kilometrów autostrady S3 a łączy ta sama pasja - przyroda. Piękna galeria autorska fotografika-przyrodnika z Myśliborza. Wstęp wskazany ;)

Blog fotograficzny przyrodnika z tak wrażliwą i bogatą duszą, że bez pomocy aparatu potrafi tworzyć przepiękne obrazy natury. Do tego fotograficznie je ozdabia i nam prezentuje. Zapraszam do NIBYLANDII ...

Kolejny, doskonały ptasi foto-łowca, do którego galerii serdecznie zapraszam

czyli Darina i Tomek - dwoje młodych, fantastycznie wygimnastykowanych i zakochanych w sobie, ludzi. Krótko mówiąc - doskonały przepis na radość życia.

" ... spieszmy się chwytać życie na gorącym uczynku, podpatrywać tajemnice przyrody." - tymi słowami zaprasza nas na swój fotoblog jego Autor. Ja dodam tylko od siebie, że wyjątkowość tego miejsca polega na tym, iż mając duszę wrażliwą na piękno natury, poczujesz się jak na jej łonie, czując, słysząc i widząc to, co przeżył Autor podczas swoich wędrówek. Zapraszam do malowanego uczuciem i wrażliwością świata dzikiej przyrody.

Intuicja prawie nigdy Go nie zawodzi - przynajmniej jeśli chodzi o przyrodę a zwłaszcza ptaki. Do tego garść szczęścia, którą zabiera na wyprawy i umiejętność znajdowania się w każdym zakątku natury. Andrzej, bo o Nim mowa - fotografik-przyrodnik ze Szczecinka zaprasza do swojej galerii zdjęć, a raczej ja robię to w Jego imieniu. Naprawdę warto.

Koniecznie zajrzeć ! - galeria przyrodnicza kolegi zza miedzy, skromnego i niezwykle ambitnego fotografika-przyrodnika. Jak mało kto zna swoje tereny, co potwierdza ciekawymi obserwacjami i świetnymi zdjęciami. Gorąco polecam !

Wszystkie zdjęcia na stronie są własnością ich autora i podlegają ochronie prawnej (c) Jacek Drozda - Fotografia przyrodnicza / Rurzyca